Promowanie profilu

Wstęp


Wybierz najlepszy wariant wypromowania Twojej firmy. Masz do wyboru kilka opcji w elastycznej ofercie. Wpisz odpowiednią ilość miesięcy przy każdym miesiącu, a dowiesz się ile będzie kosztować Cię kampania promowania. Zwiększ ilość klientów w Twoim biznesie poprzez dotarcie do większej ilości odbiorców profilu Twojej firmy.

Logowanie Rejestracja

Opcje promowania


Wyróżnij profil na stronie głównej i w wyszukiwarce

Wybierz tę opcję i wyróżnij profil Twojej firmy w liście firm na stronie głównej. Dodatkowo będziemy wyróżniać profil Twojej w wynikach wyszukiwania. Twój profil będzie miał ostrzejsze tło oraz będzie miał wyraźną i pogrubioną pomarańczową ramkę.

Zwiększ ilość informacji w profilu

Znajdziemy informację o Twojej firmie w internecie oraz zdjęcia. Następnie dodamy je do Twojego profilu na naszej stronie. Pozyskasz w ten sposób nawet do 200 punktów w rankingu zaufania. Prześlij nam dodatkowo informacje o Twojej firmie, aby Twój profil był jeszcze bardziej atrakcyjny.

Uzyskaj lepsze wyniki w wyszukiwarce Google

Jeżeli dodajesz adres www do swojej firmy, zaznacz tę opcję aby usunąć atrybut rel="nofollow". Uzyskasz w ten sposób lepsze wyniki w pozycjach wyszukiwania Google.

Usuń zbędne reklamy i informacje o innych firmach

Wybierz tę opcję, aby usunąć wszelkie reklamy z Twojego profilu. Usuniemy także wszelkie informacje o innych firmach na Twoim profilu.

Zwiększ punkty w rankingu zaufania

Zakup dodatkowe 150 punktów w rankingu zaufania. Podniesiemy pozycję Twojego profilu na stronie głównej oraz w wynikach wyszukiwania.

Zaloguj się, aby promować